خریداران گرامی ؛ نیک اندیشان زیر مجموعه ای از فروشگاه فایل سل(دارای نماد اعتماد الکترونیکی وثبت شده در سامانه ساماندهی)می باشد که از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد و تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار میگیرند لذا شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاههای امن بانکی نمایید. پس از انجام عملیات خرید علاوه بر امکان دانلود فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال می گردد. توجـــــــه : هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک نمایید تا پرداخت شما تکمیل گردد.مراحل پرداخت را تا مرحله آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام فرمایید.(توضیحات بیشتر در منوی راهنمای خرید)

پایان نامه مقایسه تأثير تمرينات مقاومتي و سرعتی بر میزان انعطاف پذيري، قدرت عضله همسترینگ و توان بی هوازی

پایان نامه مقایسه تأثير تمرينات مقاومتي و سرعتی بر میزان انعطاف پذيري، قدرت عضله همسترینگ و توان بی هوازی

هدف از انجام پژوهش حاضر بررسي تأثير شش هفته تمرين مقاومتي و سرعتی بر برخي عوامل آمادگي جسماني در دانشجويان مرد غير ورزشكار بود.

روش شناسی: تعداد 36 دانشجوي مرد غير ورزشكار (ميانگين سن 1/21 سال، ميانگين وزن6/73 كيلوگرم و ميانگين قد 76/1 سانتي متر) به طور تصادفي انتخاب و به سه گروه تمرین مقاومتي، سرعتي و كنترل تقسيم شدند. گروه های تمرین مقاومت (به شکل هرمی) و سرعتی (به شکل هرمی) هر یک برنامه تمرین ویژه خود را به مدت 6 هفته و 3 جلسه در هفته اجرا کردند.

نتایج: نتایج به دست آمده از روش آماری t مستقل نشان داد که تمرین مقاومتی و سرعتی موجب تغییر معنی داری در              انعطاف پذیری، قدرت و توان بی هوازی شدند (0001/0 =p) هم چنین نتايج تحليل واريانس يك طرفه نشان داد كه بين این دو نوع تمرین از نظر انعطاف پذيري و توان بي هوازي اختلاف معني داري وجود نداشت (34/0= p)، اما اين تفاوت در قدرت معني دار بود (0001/0 =p).

نتیجه گیری: با توجه به یافته ها می توان چنین نتیجه گرفت که تمرینات هرمي مقاومتی و سرعتی می توانند موجب بهبود انعطاف پذیری، قدرت عضله همسترینگ و توان بی هوازی شوند، اما به نظر می رسد تمرینات مقاومتی روش موثرتری بر قدرت عضله همسترینگ باشد.

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
moghayesh_353480_5985.zip185.4k

بهينه سازي موتور جستجو

بهينه سازي موتور جستجو فرمت ورد 31صفحه اين گزارش رسمي بهينه سازي موتور جستجو را مورد بحث قرار ميدهد. با درك كردن روندهايي در فن آوري و توسعه موتور جستجو, شما ميتوانيد از اين FAQ  جهت طرح كردن يك  راهبرد فني و بازار يابي استفاده كنيد كه ميتواند رتبه- بنديتان را در موتور هاي جستجو بهتر كند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان