خریداران گرامی ؛ نیک اندیشان زیر مجموعه ای از فروشگاه فایل سل(دارای نماد اعتماد الکترونیکی وثبت شده در سامانه ساماندهی)می باشد که از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد و تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار میگیرند لذا شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاههای امن بانکی نمایید. پس از انجام عملیات خرید علاوه بر امکان دانلود فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال می گردد. توجـــــــه : هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک نمایید تا پرداخت شما تکمیل گردد.مراحل پرداخت را تا مرحله آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام فرمایید.(توضیحات بیشتر در منوی راهنمای خرید)

پاور پوینت رویکرد منطق فازی در نمودارهای کنترل کیفیت44 اسلاید

 

برد شاو(1985) تئوری مجموعه فازی را برای اولین بار به عنوان پایه ای جهت تفسیر نمایش درجه عملکرد محصول درجه بندی شده استفاده کرد.
وانگ و رز(1990) در دو مقاله جداگانه رویکردهایی را برای غلبه بر محدودیتهای تقسیم بندی استفاده شده در نمودارهای کنترل وصفی به کار بردند تا سطوح میانی کیفیت را بیشتر و بهتر از انتخاب کلاسیک بیان کنند.
کاناگاوا و دیگران(1991و1993) نیز از اصطلاحات زبانی استفاده کرده اند، اما رویکرد آنها متفاوت از وانگ و رز از تابع چگالی احتمال برای بررسی احتمال مشاهده متغیرهای زبانی استفاده کرده اند.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
4_403033271425827534_517828_9921.zip1.3 MB